Prügi äravedu

Mis tahes tüüpi konstruktsioonide või remonditööde tegemisel ilmneb jäätmevoog, mis tuleb eemaldada. Ära vusata seda nagu tavaline prügi ei saa, mis tähendab, et peate hoolitsema selle eest, et prügivedu oleks organiseeritud kiiresti ja puhatalt.
Prügi utiliseerimine
Firma Clean4U OÜ tegeleb mitte ainult ehitusjäätmete eemaldamisega ja kõrvaldamisega, seega on ettevõttel spetsiaalne varustus ja koolitatud personal. Ettevõttel on laialdased kogemused erinevate prügi kategooriate töötamisel:
- ehitusjäätmed;
- majapidamisjäätmed;
- foksad;
- puud ja palju muud.
Töötavad spetsialistid korraldavad kiiret prügivedu Tallinnas, puhastavad ruumid või territooriumid, ladustavad ladustamiseks ja transportimiseks sobilikuks konteineritesse ja transpordivad seda jäätmete kõrvaldamiseks.
Ettevõte pakub võimalust sõlmida pikaajaline leping või ühekordne leping. Seetõttu saavad eraõiguslikud ja juriidilised isikud Clean4U OÜ-ga koostööd teha.
Jäätmete veoks on ettevõttel mitu erineva klassi sõiduvahendeid , sõltuvalt väljaviimiseks vaja prügi mahtuvusest. Sel põhjusel on iga kliendi jaoks prügivedu hinnad individuaalsed.

Telli teenus